O nás

SOUČASNOST

Společnost SQS se v roce 2020 připojila k evropské servisní síti PREMIO Pneu + Autoservis.

Síť Premio je součástí koncernu Goodyear, světového výrobce pneumatik. Proto servisní síť Premio nabízí především pneumatiky patřící do této skupiny, tj. Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava a Dębica. Zákazník má však možnost výběru z celé řady dalších značek od renomovaných výrobců.

Historie Premio sahá do roku 1972, kdy Goodyear koupil německou síť Kempten. V roce 1996 začala existovat jako Premio Reifen-Service na německém trhu, kde se brzy stala nejprestižnější sítí v Německu. Dnes má Premio ve 12 zemích přes 600 servisních míst. V České republice má síť přes 40 profesionálně vybavených prodejen po celé zemi. Ve svých servisech nabízí společnost Premio řidičům osobní přístup a rady ohledně pneumatik, ráfků, podvozku vozu a komplexní služby autoservisu. Premio vždy usiluje o 100% spokojenosti zákazníka.

Spolupracujeme s největšími partnery renomovaných značek

HISTORIE

Největší auto a pneuservis sítě First Stop v Brně provozovala společnost SQS spol. s r.o. v letech 2008 - 2019

FIRST STOP je koncept partnerství společnosti Bridgestone se specializovanými prodejci pneumatik, kteří nabízejí zákazníkům vysoký standard služeb. Soukromá i firemní klientela má u zkušených partnerů FIRST STOP k dispozici kvalitní poradenství a služby týkající se pneumatik, autoservisu a náhradních dílů. Síť FIRST STOP od svého zformování v roce 1994 stále rostla a dnes sestává z více než 339 vlastních a 1762 partnerských prodejen v 17 evropských zemích. V České republice byl koncept FIRST STOP představen v roce 2006. Všichni partneři FIRST STOP jsou specializovaní prodejci pneumatik, kteří si vybudovali svůj vlastní podnik a jsou pevně zakotveni na trhu pneumatik ve svých regionech. Vzhledem k tomu, že jsou mimo jiné zásobováni jedním z největších světových výrobců pneumatik, společností Bridgestone, mohou nabídnout široký výběr špičkových výrobků vysoké kvality a velmi dobrý poměr ceny a výkonu.

CERTIFIKACE A PROJEKTY